Töötan alates 18.detsembrist 2019 juuksurina MeliorBeauty salongis, uues Peetri Keskuses, teisel korrusel, Peetri alevik, Küti tee 4. Parkimine on tasuta .

 Olen saanud kõige kaasaegsema koolituse ning osalen järjepidevalt täiendkoolitustel. Iga inimene on individuaalne, sellepärast tähendab trendide järgimine mulle ka arvestamist Teie isikupäraga. Aitan leida personaalseid lahendusi nii lastele, naistele kui ka meestele. Aitan Teil saada selget ülevaadet erinevatest teenustest ja nõustan  koduse juuksehooldusetoodete laias valikus. Lisaks oma püsiklientidele ootan Teid rõõmuga ning pakun mugavat, privaatset ja kvaliteetset juuksuriteenust.

 

Teenused

 

LÕIKUS KUUMADE KÄÄRIDEGA (thera- cut)

Saad endale ilusad, säravad, terved juuksed!

Lõikuse käigus kinnitatakse juukseotsad, mille tulemusena juuksed muutuvad läikivamaks ja tugevamaks. Kuumuse toimel toimub juuste otste lõikepinna kohane sulgumine. Seega juustes sisalduv niiskuskandja on tahenenud ning hapnik ja keskkonna mürkidel ei ole mida rünnata. Seejuures ei toimu mingit sulamist, sest juuste sulamistemperatuur on 200 kraadi. Seda lõikust teraapiliselt tehes on juuksed tervemad, elastsemad, pole hargnemist, kiireneb kasv, paraneb kammitavus ning juuksed taastavad end loomulikul teel. Ühe lõikuse tegemiseks kuluv aeg sõltub juuste pikkusest  1,5 – 2 tundi.

 

KERATIINKINNITUSEGA JUUSTEPIKENDUSTE PAIGALDAMINE

Pakun juuksepikendusi mis on valmistatud slaavi naiste juustest, nende värvivalik on lai ning kvaliteet kindel. Paigaldatavate juuksesalkude pikkus on 40 - 70 cm. Oma juuste pikkus peaks olema vähemalt 15- 20 cm. Tavaliselt läheb ühele peale 80- 100 salku, kuid mida lühemad on oma juuksed, seda suurem on paigaldatavate salkude arv. Kui on soov oma juukseid tihendada siis läheb 35 – 50 salku.Võimalik on paigaldada sirgeid ja laines juukseid.  100 salgu paigalduseks kulub umbes 2 - 3 tundi. Hoolduses tuleb käia 3-4 kuu järel.

 

KERASILK RECONSTRUCT

Täiuslikult elastsed ja terved juuksed kuni kümneks pesukorraks!

Poputav salongiteenus taastab ning pehmendab juukseid kuni 10 pesukorraks. Mõjutaba aktiivselt juuste struktuuri. Toidab ja elustab stressis  ning kahjustatud juukseid keratiini ning nahahoolduses salarelva Hyaloveil-ga. Tulemus püsib kauem, kui pärast salongihooldust kasutada kerasil reconstruct koduhooldust (sampoon+palsam või sampoon+mask). Täiusliku elastsuse ja juustele terve välimuse andev hooldus  kestab 1 tund.

 

KERASILK KERATIINHOOLDUS 3 – 5 kuuks

Turul ainus happelises keskkonnas toimiv keratiinhooldus.See ülitõhus salongiteenus vähendab kahusust ja laineid ning annab luksuslikult siledad ja pehmed juuksed 3 – 5 kuuks. Kuumusega aktiveeruv KeraShape Technology mõiutab aktiivselt juuste struktuuri, siludes krässus juuksed ning muutes need paremini vormitavaks. Vastavalt  juuste pikkusele ja paksusele kulub kerasilk keratiinhoolduseks aega 2 – 4 tundi.Pikema tulemuse hoidmiseks on pärast seda hooldust soovituslik kasutada kodus Kerasilk sarjast sampooni ja palsamit.

 

KERATIIN DE-FRIZZ HOOLDUS 4-6 nädalaks
Siledad ja täiuslikult kräsuvabad juuksed 4-6 nädalaks.Vähendab kahusust ning muudab juuksed kergemini hallatavaks.Toetab juuste loomulikku kohevust ja kuju.Toime kestab 4-6 nädalat.Hoolduse teostamisele kulub 1-1,5 tundi.Võimaldab jätkata ükskõik millise värviteenusega.Pärast hooldust on soovitav kasutada kodus Kerasilk Control hooldustooteid,sest  see toetab ning täiustab juuste kaunist ning esiletoodud loomulikku kuju ja hoolduse siluvat mõju.

 

OLAPLEX
Olaplexi hooldus aitab taastada juukseid kahjustuste eest, mis on põhjustatud keemilise, mehaanilise ja termilise töötluse tagajärjel.
Kasutades olaplexi blondeerijas, aitab oluliselt vähendada/leevendada kahjustusi.
Kasutades olaplexi juuksevärvis, muudab juuksed tervemaks, tugevamaks ja läikivamaks kuna taastab juustes disulfiidsidemed, mis omakorda vähendab poorsust ja pikendab värvi säravat eluiga.

OLAPLEX on kombinatsioon süsivesinikust, hapnikust, lämmastikust ja vesinikust, millel on kaks reageerivat poolt. Need otsad otsivad katkiseid disulfiidsidemeid ja ühendavad nad taas kokku.

Olaplex taasühendab katkiseid disulfiidsidemeid. Kõik juuksed koosnevad tuhandetest disufiidsidemetest. Kui teostatakse ükskõik mis laadi töötlemist, näiteks keemilist nagu keemiline lokk, värvimine, blondeerimine või keemiline sirgendamine, lõhutakse need sidemed ja juust struktuur nõrgeneb. Nõrgenemist võib põhjustada ka termiline töötlemine nagu näiteks sirgendamine, föönitamine ja lokkide keeramine. Samuti tekivad kahjustused mehhaanilisest töötlemisest nagu tupeerimine ja kammimine. Isegi šampoonid, mis on tugeva leeliselisusega, võivad juukseid nõrgestada.
Kui juukseid töödelda, võib tekkida kaks reaktsiooni:
No.1 – Disulfiidsidemed lagunevad ja moodustavad kaks ühe väävligaühendiga vesiniksidet. See reaktsioon toimub siis, kui ühe väävliühendiga vesinikupaar on hapniku molekul. See on ideaalne paar, juuste nõrgestamist ei toimu.
Teise variandi ennetamiseks loodigi Olaplex. Ühe väävliühendiga vesinikside ühineb kolme hapniku molekuliga. See loob SO3 ehk sulfaatide rühma.
Sulfaatide rühm loob omakorda tsüsteiin-happe. See hape hävitab kõik juukse sees olevad valgud. Olaplexi ülesanne on siduda end üksikute vesiniku-väävli sidemetega kiiremini kui hapnik, ennetades enamikel juhtudest juustes tekkivaid kahjustusi. Nii ennetatatakse kahjustusi keemilise protsessi käigus. Olaplexil on üks JA AINULT ÜKS EESMÄRK! Ta loob nii ioonse kui ka kovalentse “silla” kahe üksiku väävliühendiga vesiniksideme vahele, et moodustada disulfiidsideme. Selle tõttu ei saa Olaplexi tõttu juuksed keemiliselt kahjustada.
Olaplexi ei ole võimalik “juustest välja loputada”. Olaplexi poolt “loodavad sillad” on püsivad kuni katkemiseni. Olaplex on loodud juuste parandamiseks ja hooldamiseks. Olaplex ei muuda juukseid purunematuks edasiste kahjustuste eest. Juuste kuivus on hoopis eraldi problem, mida lahendab ükskõik milline professionaalne niisutust andev toode/hooldus.
Kui juukseid töödeldakse üle, murduvad nad ikkagi. Kui juuste seisukorrale ei anta realistlikku hinnangut, võivad kahjustused siiski tekkida. Olaplex on loodud kasutama kui kindlustuspoliisi. See ei muuda juukseid purunematuks!

 

MEN RESHADE

Kõige mehelikum viis hallide juuste hajutamiseks.

Annab kliendile värske ja puhanud välimuse ainult 5 minutiga. Men ReShade hybrid foam technology ühendab esmakordselt vahu kerge käsitsetavuse värvitehnoloogiaga, mille tulemuseks on :

-maksimaalselt loomulik lõpptulemus-mehelik külm toon, ei paista värvituna, puudub nn „kiivriefekt“

-loomulik algusest lõpuni- ei jää näha väljakasvu, värv eemaldub järk-järgult märkamatult iga pesuga.

Minust

Helistage 55641796 või kirjutage sigrid.martinson@gmail.com  ja leiame Teile sobiva aja.

gallery/juuksur1